CRGS1206J120R
MFR.Part #
CRGS1206J120R
JLCPCB Part #
C4013189
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS