RP73D2A12K7BTDF
MFR.Part #
RP73D2A12K7BTDF
JLCPCB Part #
C4079620
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS