CRGS1206J100K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS1206J100K
JLCPCB Part #
C2134939
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 600mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS