CRGH1206F11R
MFR.Part #
CRGH1206F11R
JLCPCB Part #
C2107240
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS