CRGS0805J8M2
MFR.Part #
CRGS0805J8M2
JLCPCB Part #
C4126625
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS