CRGS0805J2M2
MFR.Part #
CRGS0805J2M2
JLCPCB Part #
C2125725
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS