CRGV0805J8M2
MFR.Part #
CRGV0805J8M2
JLCPCB Part #
C4338686
Description
-55℃~+125℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS