RN73R2ATTD8351B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8351B50
JLCPCB Part #
C2544193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS