CRGS0805J560R
MFR.Part #
CRGS0805J560R
JLCPCB Part #
C4347856
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS