CRGS0805J560K
MFR.Part #
CRGS0805J560K
JLCPCB Part #
C2125684
Description
-55℃~+155℃ 150V 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS