CRGS0805J470K
MFR.Part #
CRGS0805J470K
JLCPCB Part #
C2125687
Description
-55℃~+155℃ 150V 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS