CRGV0805J470K
MFR.Part #
CRGV0805J470K
JLCPCB Part #
C3912423
Description
-55℃~+125℃ 125mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS