CRGS0805J270K
MFR.Part #
CRGS0805J270K
JLCPCB Part #
C2125710
Description
-55℃~+155℃ 150V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS