CRGS0603J820R
MFR.Part #
CRGS0603J820R
JLCPCB Part #
C4179835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS