CRGS0603J220R
MFR.Part #
CRGS0603J220R
JLCPCB Part #
C3957102
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS