CRGS0603J120R
MFR.Part #
CRGS0603J120R
JLCPCB Part #
C2123839
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS