CRGS0603J6M8
MFR.Part #
CRGS0603J6M8
JLCPCB Part #
C2082355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS