CRGH0603J6M8
MFR.Part #
CRGH0603J6M8
JLCPCB Part #
C4066704
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS