CRGS0603J6R8
MFR.Part #
CRGS0603J6R8
JLCPCB Part #
C2122247
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 6.8Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS