CRGS0603J6K8
MFR.Part #
CRGS0603J6K8
JLCPCB Part #
C2122197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS