CRGS0603J4M7
MFR.Part #
CRGS0603J4M7
JLCPCB Part #
C2122076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS