CRGS0603J4K7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS0603J4K7
JLCPCB Part #
C2123793
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS