CRGV0603J4M7
MFR.Part #
CRGV0603J4M7
JLCPCB Part #
C3971638
Description
-55℃~+125℃ 100mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS