CRGS0603J2K7
MFR.Part #
CRGS0603J2K7
JLCPCB Part #
C4304801
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS