CRGS0603J3M9
MFR.Part #
CRGS0603J3M9
JLCPCB Part #
C2122148
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9MΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS