TYEH1H225D55MTR
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TYEH1H225D55MTR
JLCPCB Part #
C2165006
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mA@120Hz 2.2uF 50V ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS