RN73R1JTTD6491F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6491F50
JLCPCB Part #
C4231648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS