CRGS0603J3R9
MFR.Part #
CRGS0603J3R9
JLCPCB Part #
C4333601
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS