CRGS0603J3K9
MFR.Part #
CRGS0603J3K9
JLCPCB Part #
C2123802
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS