H81K13BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K13BYA
JLCPCB Part #
C1408614
Package
Plugin
Description
1.13kΩ 250mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS