CRGS0603J33R
MFR.Part #
CRGS0603J33R
JLCPCB Part #
C2122168
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS