RN731JTTD8201F25
MFR.Part #
RN731JTTD8201F25
JLCPCB Part #
C4225404
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS