CRGS0603J180R
MFR.Part #
CRGS0603J180R
JLCPCB Part #
C2123828
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS