CRGS0603J100R
MFR.Part #
CRGS0603J100R
JLCPCB Part #
C2123853
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS