CRGS0603J15R
MFR.Part #
CRGS0603J15R
JLCPCB Part #
C4119370
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS