3540180RJT
MFR.Part #
3540180RJT
JLCPCB Part #
C4140864
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS