CRGS0603J1R5
MFR.Part #
CRGS0603J1R5
JLCPCB Part #
C2122549
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS