CRGS0603J10R
MFR.Part #
CRGS0603J10R
JLCPCB Part #
C2122190
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS