CPF0603F49K9C1
MFR.Part #
CPF0603F49K9C1
JLCPCB Part #
C2075563
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS