CRGP2512F180K
MFR.Part #
CRGP2512F180K
JLCPCB Part #
C3949683
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS