CRGP2512F10K
MFR.Part #
CRGP2512F10K
JLCPCB Part #
C2075346
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS