CRGP2512F120K
MFR.Part #
CRGP2512F120K
JLCPCB Part #
C2082862
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS