CRGP2010F18R
MFR.Part #
CRGP2010F18R
JLCPCB Part #
C4327811
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 18Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS