H817R8DZA
MFR.Part #
H817R8DZA
JLCPCB Part #
C1405713
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS