RMC1/2K5620FTE
MFR.Part #
RMC1/2K5620FTE
JLCPCB Part #
C20094274
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS