CMP2010AFX-2200ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CMP2010AFX-2200ELF
JLCPCB Part #
C6485208
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS