CRGP2010F560K
MFR.Part #
CRGP2010F560K
JLCPCB Part #
C2083078
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS