H8150RBYA
MFR.Part #
H8150RBYA
JLCPCB Part #
C3398437
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS