CRGP2010F33R
MFR.Part #
CRGP2010F33R
JLCPCB Part #
C4120711
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS