TLM3AER013FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLM3AER013FTE
JLCPCB Part #
C1721349
Package
2512
Description
13mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS